Dér-Kisvarga Hajna

Tréning és Szervezetfejlesztés, vezető

Mi lenne az a mottó vagy vezetői hitvallás, ami téged a leginkább jellemez?

Nem biztos, hogy mottónak tudnám nevezni Goethe gondolatát, de nagyon tudok azonosulni vele: „Ha úgy kezelünk egy embert, amilyennek most látjuk, akkor olyan is marad a jövőben. De ha úgy kezeljük, mint ha máris az lenne, akivé válhat a jövőben, akkor azzá is fog válni.”

Mi a te szuper-erőd, avagy mik a vezetői erősségeid?

Kooperáció, emberség, empátia.

Milyen vezetői eredményedre vagy a legbüszkébb?

Nem tudnék egyet kiemelni, de azokban a témákban, amik eszembe jutnak erre a kérdésre van egy közös momentum: az, hogy mindegyik esetben valami olyasmire volt képes a csapatom, ami kiemelkedő volt, mert át tudtak lépni vélt vagy valós korlátokat vagy félelmeket saját magukkal kapcsolatban, ami gátja volt a kiemelkedő teljesítésnek vagy a kimagasló csapatmunkának.

Mi motivál a leginkább a munkád során?

Ha valami olyat tudok/tudunk a csapatommal létrehozni, ami ténylegesen segíti, támogatja a munkatársak munkáját, mindennapjait a szervezetben.

Érdekesség, amit kevesen tudnak rólad?

Fiatal koromban 13 évig hárfáztam és csak kevés választott el attól, hogy az ELTE Pszichológia szak helyett a Zeneakadémiára felvételizzek.

Mit csinálsz a szabadidődben?

Szabadidőmet a családommal, barátaimmal töltöm, illetve aktívan sportolok (gyeplabda).

Mi volt a legjobb tanács, amit valaha kaptál?

„Tanulj meg elengedi dolgokat” és a „Nem eszik olyan forrón a kását” örökérvényű mondatok

Miért jelentkeztél Mentornak?

Nagyon jó tapasztalatom vannak a mentoringgal kapcsolatban, mint résztvevő. A saját utamon sokat segített ez a fejlesztési forma és én is szeretnék hasonló élményeket és fejlesztési „lökéseket” adni valamelyik kollégámnak.

Hány mentoráltat tudsz vállalni?

1 fő

Milyen témákban tudsz a mentoráltaknak a legjobban segíteni?

Hibrid munkavégzés/vezetés, karrierrel kapcsolatos kérdések, önismeret, tudatosság.